Шланг - щоб стояв у кожній хаті

Продаж технічних рукавів: ПВХ, ПУР, РТІ, тефлон, сілікон, скловолокно, металорукав та інші

Рукави з поліхлорвінілу

Рукава з поліхлорвінілу, київ від кращих виробників
 
Якщо використовувати поліхлорвініл, рукава виходять однаково ефективними в різних напрямках промисловості (деревообробка, хімічна галузь, харчова), на очисних системах і зварювальному обладнанні. Наші постачальники, при виготовленні виробів, в тому числі і з даної сировини, керуються стандартами Європейського Союзу.
Рукава з поліхлорвінілу (ПВХ) використовуються в процесі транспортування різних газоподібних сполук і абразивних середовищ (зварювальні гази, випаровування масел, тирса, сміття, пил, стружка). Ще вони застосовуються для перекачування, транспортування і подачі кислотно-лужних середовищ, зварювальних газів, гарячої та холодної води, харчових продуктів, спирту, промислової та харчової води.
 
Які бувають рукава з поліхлорвінілу?
 
Завдяки широкому вибору на ринку, кожен може підібрати собі вироби для того чи іншого виду і сфери застосування, ось основні види за своїм призначенням:
1) Напірні і усмоктувальні харчові.
2) Плоскосворачіваемие.
3) Для промислових рідин.
4) Рукава для брудної (технічної) води.
5) Армовані шланги для питної води.
 
Найбільш поширені рукава поліхлорвініл
 
Армовані напірні рукава з прутом ПВХ - найбільш затребувані в нашому магазині, і залежно від товщини стінки, вони використовуються в різних промислових сферах і напрямках:
- при перекачуванні промислової води;
- при транспортуванні комбікорми, зерна, і інших сипучих продуктів;
- в процесі видалення стружки і тирси (в аспіраційних системах на пилорамах і інших виробництва);
- в сільськогосподарській сфері (для сівалок точного висіву);
- при перекачуванні води з свердловин;
- в побутовій сантехніці (басейни, душові кабінки, гідромасажні ванни, інше);
- коли відбувається перекачування молока, оцту, спиртовмісних напоїв (якщо концентрація спирту не перевищує 25%), соків, мінеральної води;
- при транспортуванні сипучих матеріалів;
- під час перекачування або зливу чистячих речовин і мінеральних добрив;
- в процесі зрошення.
Рукава з поліхлорвінілу, київ, армовані спеціальною ниткою синтетичного походження
Цей різновид труб призначається для формування гнучкого трубопроводу різних рідин, до яких стійкий поліхлорвініл. Широке поширення, армовані ниткою шланги, отримали в садових господарствах, для зрошення городів і садів, при перекачуванні води для тварин на фермах.
 
Масло-бензостійкі рукава ПВХ
 
Мають корд з поліестеру, застосовуються в процесі подачі масел на нафтовій основі і палива, технічної води, а також інших рідин технічного призначення, ще можна використовувати як гідравлічний рівень, процес перекачування відбувається під тиском. Робочий тиск: до 6 атмосфер. Робоча температура: від -15 до +60 ° C.
Рукава поліхлорвініл плюс внутрішнє армування спіраллю
Вироби такого виду - гнучкі рукава з ПВХ, які мають армування внутрішньої спіраллю, вони застосовуються для відведення конденсату в системах кондиціонування повітря.
Ми пропонуємо вашій увазі шланги найвищої якості, так як з усіма постачальниками маємо великий досвід співпраці. Перш ніж працювати з тим чи іншим виробником, відбувається ретельний аналіз усіх виробничих цехів, методів роботи, процесів і обладнання.
Вас цікавить поліхлорвініл рукав, або інша продукція, представлена ​​на сайті? Звертайтеся до наших висококваліфікованим менеджерам-консультантам, вони не тільки підкажуть, але і оформлять замовлення, а також доставку в зручне для Вас час!