Шланг - щоб стояв у кожній хаті

Продаж технічних рукавів: ПВХ, ПУР, РТІ, тефлон, сілікон, скловолокно, металорукав та інші

Рукави з поліуретану

Високоякісні поліуретанові рукава за доступною ціною в Києві
 
В наш час, промисловість використовує найширший спектр сировини для виготовлення шлангів різного призначення. Найпопулярніше в наш час - поліуретан, він є одним з кращих сучасних матеріалів для виробництва промислових шлангів і рукавів.
Поліуретановий рукав, область застосування і особливості
Рукав з поліуретану відрізняється високими показниками зносостійкості, гнучкості і пластичності. Дуже часто, рукава даного виду застосовують для вентиляції, а також, ось основні напрямки:
1. Для транспортування борошна, зерна, цукру, інших сипучих матеріалів.
2. В якості елемента промислового пилососа.
3. Виробництва, на яких відбувається виділення шкідливих парів і газів.
4. У картонно-целлюлозном виробництві (для збирання відходів, пилу, паперових крихт, і т.д.).
5. Деревообробні підприємства (гнучкі рукава для поглинання і прибирання кори, дрібних частинок, тирси, стружки).
Шланг поліуретановий має найвищі показники міцності, відмінну гнучкість і невелику вагу. Він не боїться атмосферних або механічних факторів негативного впливу. Крім цього, виріб має стійкість до різних хімічних речовин: кислот і лугів.
Шланг поліуретановий, переваги
Поліуретанові рукава і шланги, завдяки своїм унікальним властивостям, мають величезний ресурс роботи, він на порядок довший, якщо порівнювати з аналогами з ПВХ або гуми. Дана продукція дуже затребувана в сучасних системах аспірації і вентиляції, пневмосистемах, промислових пилососах, і іншому обладнанні. Залежно від середовища, що перекачується, товщина стінок шланга може бути різною.
Головні плюси:
- завдяки прозорості, працівник підприємства може мати можливість повністю контролювати процес;
- низька залишкова деформація після зняття тиску і швидке, а головне - точне відновлення форми при знятті навантаження;
- високі характеристики і еластичність;
- екологічно чисті та важкозаймисті вироби;
- стійкість до негативного впливу ультрафіолетових променів, бензину, масел, розчинників та інших хімікатів;
- висока стійкість до стирання (приблизно в 4 рази вище, ніж у ПВХ і в 5, ніж у гуми).
Поліуретанові плоскосворачіваемие рукава - популярна позиція в нашому магазині
Рукава даного виду, широко застосовуються в різних сферах зі складними умовами експлуатації (видобуток гірських порід і золота, перекачування нафтопродуктів), сільському господарстві, у багатьох інших промислових напрямках.
Такий рукав є унікальним, адже він під час зберігання може бути абсолютно плоским, це є величезним переваг перед іншими різновидами. Плоскосворачіваемий шланг дуже компактний в складеному вигляді, це полегшує транспортування. Застосовуване сировина й особливості конструкції, робить гнучкі рукава досить легкими. Така перевага по достоїнству оцінили працівники МНС, вони першими оцінили одношарові текстильні шланги для гасіння пожеж. Надалі, інноваційні матеріали і технології зуміли поліпшити характеристики вироби, зміцнивши і посиливши конструкцію
Вас цікавлять представлені на сайті вироби? Звертайтеся до наших привітним високопрофесійним менеджерам, вони проведуть кваліфіковану консультацію, оформлять замовлення з доставкою в будь-який зручний час і день.